Pokoje

Pensjonat Viki w Krynicy Morskiej jest położony w centrum miasta. Pensjonat Viki posiada w swojej ofercie przestronne pokoje dwu i cztero osobowe. Goście pensjonatu Viki  mile widziani są  ze swoimi zwierzętami . Pokoje w Pensjonacie Viki  są ładne, czyste, przestronne i komfortowe. Z okien pensjonatu z jednej strony można podziwiać Zalew Wiślany a z drugiej wysoczyznę Elblącką.

Widoki z okien są przecudne i malownicze. Pensjonat Viki w Krynicy Morskiej swoim gościom przedstawia funkcjonalne i wygodne pokoje na różnych kondygnacjach budynku. W pensjonacie Viki znajduje się ogólnodostępna dla wszystkich jadalnia.  Pokoje wyposażone są we wszystkie niezbędne rzeczy: sztućce, talerze także telewizor.  Obsługa pensjonatu zawsze jest do Państwa dyspozycji, pomoże, doradzi i udzieli odpowiedzi na każde pytanie. W  rozsądnej cenie gwarantujemy wysoką jakość wynajmowanych pokoi.

Zdjęcia Pensjonatu Viki znajdują się na stronie vikikrynicamorska.pl/. Tam można obejrzeć pokoje i podjąć najważniejszą decyzję, czyli zarezerwować nocleg w Pensjonacie Viki w Krynicy Morskiej.


Willa Viki, ul. Nowa 17, 82-120 Krynica Morska, +48 55 247-63-94 Copyright © 2015. All Rights Reserved | Willa Viki - pensjonat w Krynicy Morskiej

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress