Pensjonat
Czas upałów i wakacji to idealny moment na wypoczynek nad morzem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Pensjonatu Viki w Krynicy Morskiej. Pensjonat Krynica Morska Viki to idealne miejsce na udany i niezapomniany urlop. Pensjonat Viki w Krynicy Morskiej ze swoich okien ma cudowny widok. Z jednej strony możemy podziwiać zalew Wiślany a z drugiej strony wysoczyznę Elbląską.Obiekt Viki położony jest w samym sercu pięknego miasta Krynica Morska. Pensjonat Viki ma bardzo dobrą lokalizację. Blisko Pensjonatu Viki znajduję się apteka, sklepy, molo, zalew wiślany, morze, latarnia morska, port rybacki, ogromna ilość restauracji i pabów, kościół, poczta. Dodatkowo w pobliżu można zwiedzić rezerwat przyrody, zabytkową zabudowę, punkty widokowe. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. Z pensjonatu Viki jest tylko 600 m do plaży- czyli, tylko kilka minut spacerkiem przez las.

Warto zafundować sobie taki spacer i poczuć wolność, relaks, i odprężenie. Przechadzka po lesie to dobra forma wypoczynku. Potem już na plaży w Krynicy Morskiej cieszymy się gorącym piaskiem, czystą plażą, szumem morza, ciszą i spokojem. A co najważniejsze pochłaniamy drogocenny jod- który, każdemu wyjdzie na zdrowie.

W Krynicy Morskiej Pensjonaty są różny ale tylko Pensjonat Viki w Krynicy Morskiej spełni wszystkie Państwa oczekiwania i marzenia na idealny wypoczynek i relaks nad Morzem Bałtyckim. Dlatego serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pensjonatu Viki w Krynicy Morskiej, który zapewni Państwu to czego byście Państwo oczekiwali planując urlop.


Willa Viki, ul. Nowa 17, 82-120 Krynica Morska, +48 55 247-63-94 Copyright © 2015. All Rights Reserved | Willa Viki - pensjonat w Krynicy Morskiej

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress